nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018
dodane 04.06.2013 20:49

Kolega z zawodów, cz. 1

Podczas ostatnich zawodów międzyszkolnych zwróciłam uwagę na jednego chłopaka. On też na mnie zerkał. Chyba oboje czuliśmy, że bardzo iskrzyło. Niestety, obojgu zabrakło odwagi, by podejść, przestawić się, zagadać. Mijają dni, a ja coraz więcej o nim myślę. Jak go odnaleźć? Nastolatka

Dowiedz się, jaka to była szkoła, próbuj się czegoś dowiedzieć. A jeśli się nie dowiesz, to może będą jeszcze jakieś zawody i wtedy się spotkacie? Ale teraz, gdy są portale, gdy się wpisze nazwę szkoły, drużynę sportowców ze szkoły, to sporo w Internecie można znaleźć. Zabaw się z detektywa, a potem napisz do niego pozdrowienia. Ale jeśli go nie znajdziesz, to czekaj spokojnie na kolejne zawody lub na wyciszenie serca. Jeśli jesteście sobie pisani, to się spotkacie.
 

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek