nasze media Najnowszy numer MGN 04/2023
dodane 08.05.2013 11:27

Koncert rodzinny „Bądź jak Jezus”

30 maja w Mysłowicach, na terenie Ośrodka Sportowego „Słupna”

Czwarta edycja Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego „Bądź jak Jezus” odbędzie się w tym roku 30 maja w Mysłowicach, na terenie Ośrodka Sportowego „Słupna”. Początek przewidziano na godzinę 16.00 a zakończenie ok. godziny 23.00.

W ramach tegorocznego Koncertu po raz pierwszy w Polsce wystąpi pięciokrotny zdobywca najbardziej prestiżowej w świecie nagrody muzycznej GRAMMY (!także w tym roku!), mega gwiazda światowej muzyki chrześcijan, gospel, soul & RnB - Israel Houghton z zespołem New Breed.

Ponadto w tym roku na scenie „Bądź jak Jezus” usłyszymy i zobaczymy: TGD (Trzecia Godzina Dnia), 40i30/70 (Czterdziestu Synów i Trzydziestu Wnuków Jeżdżących na Siedemdziesięciu Oślętach), Exodus 15 i Projekt Ambasador oraz charyzmatycznego rapera, pochodzącego z Armenii Artaszesa „ARCI” Baroyana.

Modlitwę inicjować będą: wspólnota Metanoia – Eucharystyczny Płomień z Jaworzna oraz leaderzy zespołów muzycznych, występujących na tegorocznym Koncercie. Całość poprowadzi znany dziennikarz pierwszego programu TVP – Marek Zając.

Organizatorem Koncertu jest Fundacja Światło-Życie oraz Miasto Mysłowice, Radio OPOKA.fm, Telewizja Familijna Opoka.tv, Mysłowicki Ośrodek Kultury i Festiwal Stróżów Poranka. Obsługą marketingową i techniczną Wydarzenia zajmują się Śląska Agencja Reklamy i Marketingu oraz Firma Target SOUND z Katowic. Patronat honorowy nad tegorocznym „Bądź jak Jezus” objęli: abp Metropolita Katowicki Wiktor Skworc, Marszałek Województwa Śląskiego Mirosław Sekuła, Poseł do Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek oraz Prezydent Miasta Mysłowice Edward Lasok.

Koncert rodzinny „Bądź jak Jezus”   Koncert rodzinny „Bądź jak Jezus”   Koncert rodzinny „Bądź jak Jezus”  

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji o koncercie na:
www.badzjakjezus.pl
 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..