nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 07.04.2013 17:05

Tylko marzenia

Moja starsza siostra, już studentka, ma świetnego chłopaka. Też tak chcę. Poznałam ich wspólnego kolegę i bardzo bym chciała z nim chodzić. Staram się go zagadywać, zaczepiam, żartuję, a on nic. Bardzo mi się podoba, ale nie wiem, co jeszcze mogę robić, by i on mnie pokochał. 13-latka

Zostaw jeszcze na jakiś czas te problemy. Chłopak starszy o kilka lat nawet nie powinien na Ciebie spoglądać. Każdy by na niego strasznie krzyczał, wszelkie kontakty z dziewczynami poniżej 15 roku życia są zakazane dla pełnoletnich. Pod wpływem starszej siostry obudziło się w Tobie pragnienie chłopaka. Musisz je jakoś przytłumić. Owszem, spoglądaj na chłopaków, możesz o nich marzyc, ale o chodzeniu z kimś dużo starszym mowy nie ma- nie wolno. Nie zapominaj, jaka dzieli Cię z siostrą różnica wieku. A każdy wiek ma swoje plusy i minusy. Też będziesz kiedyś starszą nastolatką, a siostra będzie Ci tego zazdrościła, bo będzie już wówczas dojrzałą w latach kobietą. Nie przyspieszaj czasu, bo takie "stare maleńkie" są trochę śmieszne. Na chodzenie przyjdzie czas. Teraz żartuj z kolegami, spędzaj czas z rówieśnikami. W starszych możesz się cicho podkochiwać, ale nie chodzić.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10