nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 07.04.2013 16:40

Mój wygląd

Wstyd mi, że chyba za bardzo myślę o swoim wyglądzie. Staram się dobrze wyglądać, starannie dobieram stroje. Zdarza się, że modląc się o dzieci Afryki, nagle wyrywa mi się prośba o schudnięcie. Postanowiłam pracować w naszym oratorium, tylko taki cichy motyw to znowu schudnięcie. Że będę zabiegana. Jak nad tym zapanować? Gimnazjalistka

To się samo dzieje i nie zapanujesz nad tym. Przecież to Pan Bóg nas tak stworzył, że chcemy się podobać, że chcemy atrakcyjnie wyglądać. Nie wstydź się tego, poszukaj psalmu, który zawiera zdanie "dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie.” W Starym Testamencie bardzo lubię historię królowej Estery. Ona uratowała swój naród przed zagładą wykorzystując do tego celu własną urodę, której miała świadomość i o którą dbała. Jeśli wyrywa Ci się spontaniczna prośba o schudnięcie, to znak, że jesteś szczera. Potem modlisz się o dzieci głodujące, ale nie jest to złe, że chcesz być zgrabna. Może intencja, by pracować w oratorium dlatego, by schudnąć jest niska, ale jest szczera. Lepsze to niż odchudzanie, którego nie polecam. Ruch to zdrowie, w zdrowym ciele zdrowy duch.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10