nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 07.04.2013 16:54

Oddalanie i zbliżanie

Mój bliski przyjaciel rozstał się jakiś czas temu z dziewczyną. W tym czasie we mnie zaczęło kiełkować uczucie do niej. Jeszcze jej tego nie okazałem, gdy zauważyłem, że on coraz więcej z nią rozmawia, są często razem. Nie mam pojęcia, co teraz robic- czy stłumić uczucie, czy walczyc o dziewczynę, ale z drugiej strony cenię sobie naszą męską przyjaźń. Licealista

Rozumiem sytuację. Myślę, że najlepiej byłoby zadać koledze bardzo krótkie pytanie, czy oni znowu się do siebie zbliżają. Nawet jeśli on szczerze nie odpowie, to jakoś z tonu głosu i zachowania wywnioskujesz, jak jest. Możesz mu nawet powiedzieć, że ciągnie Cię do tej dziewczyny, ale stłumisz to w sobie, jeśli jemu na niej zależy i chcą jeszcze raz spróbować. Są takie pary, które się rozchodzą i schodzą. Jeśli się nie przyznasz do swojego uczucia, to jego zapytaj lub powiedz coś w stylu: "zauważyłem, że coraz częściej z nią przebywasz. Chyba znowu będziecie razem" Odwagi, ceń sobie przyjaźń i rozglądaj się po klasie, po szkole, jest wiele wartościowych dziewczyn.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10