nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018

Adam Śliwa

dodane 05.04.2013 13:12

Budujemy mosty

Co może być ciekawego w trudnych obliczeniach i próbach zbudowania solidnego mostu? Wbrew pozorom może być to świetna zabawa.

W grze The Bridge Project, macie okazję przekonać się o tym na własnej skórze. Z dostępnych materiałów, takich jak stalowe belki i liny czy drewniane podpory gracz musi wybudować most który połączy oba brzegi. Ale to nie koniec trudności. Jak w prawdziwym świecie most musi przejść test czy nie zawali się przy pierwszym ciężarze. I na z takim trudem wybudowany most wjeżdżają pociągi czy samochody. Jeżeli coś zbudowano nie tak cała piękna konstrukcja z wielkim hukiem runie w dół. Wtedy zabawa zaczyna się od nowa. Z każdym szczęśliwie wybudowanym mostem zwiększa się poziom trudności, ale też nasze umiejętności są coraz większe. Oprawa graficzna choć trochę przestarzała jest przyjemna dla oka, a mosty można oglądać w pełnym trójwymiarze. Dobra zabawa dla każdego kto lubi zamiast strzelania chwilkę pokombinować przy ekranie komputera i cieszyć się z dobrze wykonanej roboty.

 

The Bridge Project - Launch Trailer
MMediaEntertainment

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 22.06.2018
  łączna liczba komentarzy: 4
 • 2
  wojas004
  ostatnia aktywność: 21.06.2018
  łączna liczba komentarzy: 93
 • 3
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 5
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2