nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 05.04.2013 22:07

Odejdź od TV

Wstyd mi się przyznać, ale jestem studentką, a żyję okropnie. Uczelnię mam w moim mieście rodzinnym. Wracam z zajęć i siadam przed TV. Mija mi dzień za dniem, czuję, że tracę czas. Marzy mi się wolontariat, ale nie wiem, jak się za to zabrac. Studentka

Wejdź na www.marzycielskapoczta.pl i zacznij pisac do chorych dzieci. Zorientuj się, jak w Twojej miejscowości można pomóc w wolontariacie- np. w szlachetnej paczce lub w innej akcji. Sprawdź, gdzie i kiedy odbywają się spotkania duszpasterstwa akademickiego. Tam spotkasz ludzi z pasją. Może uzależniłaś się od tv? Współczuję. Dlatego radzę, byś od jutra zaczęła się ruszac, biegi, może marsze? Pisze do mnie tylu zabieganych młodych, wielu nie ma chwili czasu, bo tak się angażują. Dlatego nie narzekaj, tylko szybko ruszaj z pomocą. W duszpasterstwie z pewnością mają namiary na różne akcje wolontariatu. Mieszkam w starej kamienicy i do najstarszych wdów przychodzą cudowne studentki, bardzo pomagają.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10