nasze media Najnowszy numer MGN 03/2021
dodane 27.03.2013 09:10

Najnowszy teledysk Bęsia

O tym, o czym nie mówi się głośno. O tym, co ważne. O prawdziwym życiu. O zwykłych ludziach i ich słabościach.

„Nie opuszczaj ich” jest utworem, który przełamuje tabu, jakim jest problem rozbitych rodzin. To szczery apel, który artysta z Jeleniej Góry kieruje do swoich słuchaczy. Bęsiu nie boi się mówić o tym, co trudne. O miłości, tej pozbawionej egoizmu, tej bezinteresownej. O odpowiedzialności za życie drugiego człowieka.Jego rymy po raz kolejny łamią konwenanse. Muzyka jest szczera, a przekaz prosty – to rodzina jest wartością, o którą w naszych czasach trzeba toczyć walkę.Utwór zachęca ojców do powrotu do domów. Pokazuje jak ogromnym błędem może być odrzucenie i porzucenie własnego dziecka.

Muzykę do tekstu napisanego przez Bęsia stworzył producent o pseudonimie Zdolny. Teledysk nakręcony został w Warszawie. Za jego realizacjęodpowiadają BastianLoiseau – Majewski oraz ekipa filmowa Labibla. Teledysk można już teraz obejrzeć na oficjalnej stronie artysty www.besiu.pl. Ruszyła również internetowa sprzedaż mixtape’u „Antidotum”.

Bęsiu ma na swoim koncie trzy albumy. Na jego drugim albumie pt. „Paruzja” wystąpiło gościnnie 18 raperów z USA, Kanady, Jamajki oraz Hiszpanii. Jego trzeci album „Syn Gromu” wydany w 2011 roku odbił się szerokich echem w kręgach chrześcijańskiego rapu w Polsce.

Bęsiu - Nie opuszczaj ich feat. Nicola (Official Video) (prod. Zdolny)
Oficjalnie Bęsiu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione