nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018
dodane 19.03.2013 22:40

Same sprzeczności

Niespodziewanie powiedziała, że o nic nie jest zła, ale po prostu nie chce, abym do niej pisał. Nie rozumiem jej. Mówiła, że ja taki fajny, przystojny, że ona chce być ze mną. A na drugi dzień nagle nie chce ze mną pisać. Najbardziej mnie dobiło, że jednego dnia zarywała do mnie, a drugiego do mojego kolegi. To boli. Nastolatek

Dziewczyna zachowuje się jak typowa nastolatka, czyli sama nie wie, czego chce. Jest szczera, bo naprawdę tak czuje, że jednego dnia Ty ją fascynujesz, a drugiego dnia Twój kolega. Takie rozchwianie jest typowe, staraj sie nie mieć żalu, chociaż rozumiem, że to boli. Dlatego we wczesnym okresie dojrzewania lepiej nie myśleć o poważnym chodzeniu, lepiej tylko żartować, luźno gadać, nie robić sobie nadziei. Nie pisz do niej, skoro nie chce. Pewnie za jakiś czas sama się odezwie. Szczególnie, jeśli zobaczy, że jesteś wesoły, nie martwisz się, żartujesz z innymi.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek