nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018

bieganie.pl

dodane 11.03.2013 10:47

Na przełaj

W trudnych, śnieżnych warunkach pogodowych rozegrano w Bydgoszczy Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych (seniorów i juniorów), będące zarazem eliminacjami do Mistrzostw Świata.

Po tytuły mistrzów naszego kraju sięgali Angelika Cichocka, Krzysztof Żebrowski, Katarzyna Kowalska i Błażej Brzeziński. Mocny wiatr, opady śniegu i jeden szczególnie stromy podbieg. Z tym kojarzyć się będą Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych 2013.Warunki pogodowe nie rozpieszczały, ani biegaczy, ani kibiców których niestety pojawiła się zaledwie garstka. Nie zabrakło za to emocji.
 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek