nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 17.02.2013 23:05

Wyszedłem z uzależnienia!

Zapewniam, że wystarczy pewnego dnia powiedzieć stanowcze słowo „nie”. Odkryłem, że żadna technika nie daje takiego efektu jak głośne powiedzenie "NIE". Jest trudno, naprawdę trudno, okropnie trudno! Ale się™ da! Da się, tylko mocno trzeba chcieć. Jakieś daty typu "od Nowego Roku", "Od następnych urodzin", "Od tego Bożego Narodzenia") niewiele dają. Tylko bardziej denerwują,… jak się nie uda . Siła do wypowiedzenia "nie" spłynęła po spowiedzi. Upokarzającej najpierw dla mnie, bo u dobrze znanego księdza. Moja radośc nie ma granic. Jestem wolny. 16-latek

List był pełen tak szczerej i ogromnej euforii, że poprosiłam autora, bym mogła kilka zdań zamieścić. Bo nigdy nie wiadomo, kto w jakie uzależnienie wpadnie. Wtedy warto zapamiętać, że da się wrócić do swoich wartości, że mamy w sobie potrzebne siły.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  GoscMalegoGoscia
  ostatnia aktywność: 15.08.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26