nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 15.02.2013 21:41

Prawdziwa przyczyna smutku

Zakochałam się, ale on jest zajęty, grzecznie odmówił kontaktu. Moje życie straciło całą radość. Płaczę wieczorami, nocami, na nic nie mam ochoty, nic mi nie sprawia radości. Mam tego chłopaka w sercu, w głowie i wydaje mi się, że już nigdy nie będę się śmiała. Moje zakochanie trwa i nie wiem, czy się kiedyś skończy… 14-latka

Dobre uczucie ma dodawać skrzydeł, ma nas cieszyć, ubogacać, a nie dołować. Podejrzewam, że Twoje smutki to też skutek dorastania i szalejące hormony znalazły sobie usprawiedliwienie, by namawiać Cię do płaczu i smutku. Jesteś w takim wieku, że nie panujesz nad emocjami i to jest normalne. Swoje smutki wypisuj w pamiętniku, albo przetwórz na jakieś dzieło- maluj, szyj, rysuj, rzeźb, śpiewaj lub tańcz- zależy, co lubisz. Porażki uczuciowe  należą do życia, zna to przykre uczucie każdy prawie człowiek. Mam nadzieję, że wróci Ci poczucie humoru, a potem radość życia.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10