nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 05.02.2013 22:30

Klasowa elita

W naszej klasie jest kilka bardzo głośnych i pewnych siebie dziewczyn, które gardzą innymi, o wszystkim decydują, głupio komentują propozycje innych czy nawet zwyczajne rozmowy. Wszyscy się im podporządkowali. Niby czujemy, że to jest niemądre, ale nikt nie potrafi w ich obecności być sobą, zachowywać się swobodnie. Każdy się boi odrzucenia, ja też. A one rządzą… Gimnazjalistka

Każdy nastolatek boi się odrzucenia. To typowe, nie martw się, tylko spróbuj doprowadzić do zmiany klasowych zwyczajów. Przede wszystkim poczuj swoją wartość. Wejdź do klasy wyprostowana, uśmiechnięta, z zadowoloną miną. Podchodź do różnych dziewczyn, do kolegów, z każdym bądź tylko chwilkę. Jeśli one coś głupiego powiedzą, zrób znudzoną minę, westchnij boleściwie, pokaż, że one Cię nudzą. Lekceważ je. Jeśli one będą w centrum zainteresowania dużej grupy, Ty zawołaj do koleżanki stojącej z boku np "chodźmy do sklepiku" czy w inne miejsce. Nie poddawajcie się, nie pokazuj, że się źle czujesz z ich traktowaniem.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  GoscMalegoGoscia
  ostatnia aktywność: 15.08.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26