nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 01.02.2013 22:47

Konieczne wyjaśnienia

Spodobała mi się koleżanka, ja jej chyba też. Żartowaliśmy na przerwach, spotykaliśmy się już przed szkołą, razem wchodziliśmy, wychodziliśmy. Byłem pewny, że lada moment będziemy parą. Nawet pytałem, dała nadzieję, prosiła jeszcze o krótki czas namysłu. I nagle ona się zmieniła, nie Zuka ze mną kontaktu Szukam jej na portalach, chcę się dowiedzieć, co się stało, czy ją czymś zraziłem. Co robić? Gimnazjalista

Koniecznie musisz sprawę wyjaśnić. Może ktoś coś naplotkował, może jakieś nieporozumienie, a może ona się wystraszyła. Bo nagle zrozumiała, że nie chce jeszcze chodzić z żadnym chłopakiem. Kilka razy pisały do mnie dziewczyny, że się zgodziły na chodzenie, a tej decyzji żałowały. Dlatego koniecznie wyjaśnij sprawę, szukaj z nią kontaktu. Zapytaj ją, czy może zmieniła zdanie.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10