nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 01.01.2013 12:04

Roześmiana i samotna

Pisała Pani o tym, jak cenny jest śmiech. Ja należę do bardzo roześmianych osób. Wraz z przyjaciółkami śmiejemy się codziennie i z bardzo dziwnych powodów. Jeden z kolegów wydaje się speszony, gdy na nas spogląda, bo my od razu w śmiech. Czuję, że chociaż taka wesoła, to będę osobą samotną. Jakoś nic mi nie wychodzi z chłopakami. 13-latka

Bardzo, bardzo dobrze, że się tyle śmiejecie. To jest samo zdrowie, samo dobro. Śmiech przedłuża życie, jest rewelacyjny dla zdrowia. Jeśli jednak na widok tego chłopaka śmiech się nasila i staje się sztuczny, to jakoś nad tym zapanuj. Nieszczery lub szyderczy śmiech jest zły. Moja jedyna rada, to abyś była naturalna, abyś była sobą. Jeśli głośny śmiech jest naturalny, to dobrze, ale jeśli to sztuczne, to nie rób tego. Nie planuj teraz, czy będziesz samotna, czy nie, bo tego w tej chwili nie wiesz. Polecam wszelkie przyjaźnie, nie tylko z dziewczynami. A jeśli pojawi się uczucie, to nie zlikwidujesz tego, bo to silniejsze od człowieka. Daj się prowadzić, co ma być to i tak będzie. Dorastasz i to jest fakt.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

                                                      


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10