nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 01.01.2013 11:52

Niedojrzały kolega?

Kolega stwierdził, że mu się podobam. Tak mnie zaskoczył, że poprosiłam o kilka dni na podjęcie decyzji. Niestety, on w tym czasie przytulał jakąś koleżankę na korytarzu, a z moją przyjaciółką poszedł do kina. No i co mam robić? Nie piszę do niego, zastanawiam się. Gimnazjalistka

Przeczytałam uważnie i widzę dwie możliwości:
1. Może chłopak poczuł się urażony, że nie dałaś od razu odpowiedzi i tym niemądrym  zachowaniem chce wzbudzić w Tobie zazdrość, chce Ci pokazać, że otoczony jest dziewczynami.
2. Ale może to jest taki chłopak, że lubi wielorakie kontakty z dziewczynami.
Wnioski:
Zachowałaś się mądrze i odpowiedzialnie, prosząc o kilka dni na odpowiedź. Natomiast on zachowuje się nieodpowiedzialnie, dziecinnie, pozornie nowocześnie. Powinnaś o tym pamiętać, gdy dasz mu odpowiedź. I myślę, że to powinna być szczera odpowiedź. Powiedz, że Cię zaskoczył, ale nie mniej zaskoczyło Cię jego zachowanie. On Ci powiedział, że mu się podobasz. Samo "podobanie" nie jest wyznaniem ani prośbą o chodzenie. Bo ktoś może nam się bardzo podobać, ale nigdy nie chcielibyśmy być związani uczuciem z taką osobą.  Jego zachowanie nie jest w porządku i to też mu powiedz. Że tym zachowaniem odrzucił Cię od siebie i to daleko. Jeśli mu na Tobie zależy, niech się stara. A jeśli chciał wzbudzić zazdrość, to niech się przyzna i przeprosi.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: 20.07.2018
  łączna liczba komentarzy: 97
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26