nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018

KAI

dodane 13.12.2012 11:01

Benedykt XVI twittuje

„Drodzy Przyjaciele, z radością łączę się z wami przez Twittera. Dziękuję za wasze liczne odpowiedzi. Z serca wam błogosławię”. Tak brzmi pierwsza wiadomość, którą Benedykt XVI przesłał za pośrednictwem Twittera.

Już od tygodnia Papież ma swój własny profil na tym serwisie internetowym, który umożliwia zamieszczanie krótkich wiadomości. Jest on obserwowany przez ponad milion internautów.

Pierwszą wiadomość-pozdrowienie Papież zamieścił na zakończenie audiencji ogólnej. Benedykt XVI zgodził się też odpowiadać na pytania internautów. Pierwszej odpowiedzi doczekali się tuż po południu. Pytanie dotyczyło dobrego przeżywania Roku Wiary. „Rozmawiaj z Jezusem na modlitwie, słuchaj Jezusa, który mówi w Ewangelii, spotykaj Jezusa obecnego w potrzebującym” – radził Benedykt XVI.
 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  GoscMalegoGoscia
  ostatnia aktywność: 15.08.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 2
  RadekChusteczki
  ostatnia aktywność: 14.08.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 5
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2