nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 09.12.2012 16:31

Aktywne oczekiwanie

Podczas wakacji zauroczyłam się z wzajemnością w miłym chłopaku. Ale rozjechaliśmy się do swoich domów i po kilku miesiącach on pierwszy zamilkł. Było mi przykro, bo to pierwsze uczucie. Nie miałam i nie mam chłopaka. Przykro i ciężko. Gimnazjalistka

Znajomości z ferii lub letnich wakacji bywają krótkie. I tak długo byliście w kontakcie. Ciesz się z tego, co było, dziękuj Panu Bogu za miłe rozmowy i chwile. Nie martwi się za bardzo tym, że nie masz chłopaka. Pewnie, że każdy człowiek marzy o tym, by kochać i być kochanym. Ale to jest bardzo skomplikowana sprawa. Niektórzy długo szukają swojej drugiej połowy. Nie należy się tym zamartwiać. Wartość dziewczyny nie zależy od tego, czy ma chłopaka. Myśl o sobie jak najlepiej, bądź radosna, uśmiechnięta, serdeczna. Inni nieświadomie przejmą to myślenie. Rozwijaj swoje pasje i dbaj o swój rozwój- ucz    się, utrzymuj kontakty z wieloma rówieśnikami.
Wiele par jest ze sobą bardzo krótko, inne są bardziej na pokaz niż naprawdę. Pomyśl, czy nie zmienić sobie fryzury, czy się więcej nie śmiać, bo dzięki temu poprawisz swoją samoocenę. Im bardziej się pragnie chłopaka, tym później przychodzi- to taka przekora losu.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10