nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 19.10.2012 18:20

Przyjaźń z iskierką zauroczenia

Po raz pierwszy spodobała mi się dziewczyna i myślę o niej bez przerwy. Kompletnie nie wiem, co z tym zrobić. Ona jest dobra i miła. Bardzo atrakcyjna. Zarywa do wielu chłopaków, także z naszej klasy. Nie wiem, jak się zachować. 13-latek

Z pierwszymi zauroczeniami nie trzeba od razu "coś" robić. Wiem, że trudno w tym wieku o cierpliwość, a jednak polecam, byś o tym pomyślał. Napisałeś, że ona jest dobra i miła. A potem napisałeś, że zarywa do każdego chłopaka. Hm, to znaczy, iż jest bardzo energiczna. Takie podrywanie może jej z czasem przejść, to jeszcze trochę dziecinne zachowanie. Z pierwszych zauroczeń należy się cieszyć, że są, że serce bije mocniej na widok wybranej osoby. Staraj się jakoś na nią w szkole się natykać i mów wesoło "cześć". Gdyby sie trafiła okazja, to zatrzymaj ją, pożartuj. W tym wieku dobrze jest utworzyć grupkę przyjaciół. Razem wracać ze szkoły, umawiać się na boisko, na rowery, także do kościoła. Piękne są przyjaźnie z iskierką zauroczenia. Ważne, by za wiele nie obiecywać, nie opowiadać o wielkim uczuciu, bo w Waszym wieku uczucia są jak iskry i szybko mijają.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10