nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 08.10.2012 22:13

Nauka zwyczajnej rozmowy

Bardzo denerwuje mnie to, że nie potrafię rozmawiać z chłopakami. Oni zresztą na takie ciche i nieśmiałe dziewczyny nie zwracają uwagi, jakby nas nie było. Liczą się tylko te głośne, koło nich się cały dzień kręcą. Jak się przemóc i pozbyć tej blokady? Marzę o chłopaku, a nawet odezwać się nie potrafię. Gimnazjalistka

To tylko w gimnazjum jest tak, że liczą się przebojowe i głośne dziewczyny. Ale za kilka lat, już w liceum, chłopcy będą szukali innych dziewczyn.  Teraz nie myśl o żadnym chłopaku jak o kandydacie do chodzenia, tylko jak o najzwyczajniejszych kolegach. Wybierz jednego lub dwóch w miarę cichych, takich na których Ci nie zależy i do nich próbuj zagadywać. Na kolejne dni zadawaj sobie sama małe zadania typu: „zadam pytanie o zadanie”, „pogratuluję oceny”, zapytam o coś związanego z komputerem”.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10