nasze media Najnowszy numer MGN 04/2021

Dawid Durok

dodane 21.09.2012 15:52

Turniej w Pawłowicach Śląskich

15 Września 2012 roku w Pawłowicach odbył się turniej ministrancki. Był podzielony na dwie kategorie wiekowe - ministranci ze szkoły podstawowej i ministranci z gimnazjum + starsi. Pogoda nie zawiodła.

Po chaotycznym początku drużyna gimnazjalistów pierwszy mecz zremisowała 1:1. Następnie drużyna szkoły podstawowej, zwyciężając we wszystkich meczach - wygrała swoją grupę i dostała się do finałów, gdzie pokonała wszystkie drużyny i zdobyła I miejsce (w finale pokonując drużynę z Pawłowic). Do głównych strzelców zaliczamy: Jakuba Mysiorskiego, Bartosza Kijewskiego oraz Mateusza Kijewskiego.

Drużna gimnazjalistów dostała się do finałów. Pierwszy mecz w finałach został przegrany zaś drugi zakończył się remisem 1:1 - Jeden z kolegów nie wykorzystał rzutu karnego, co by nam dało zwycięstwo i osiągnięcie II miejsca. Do głównych strzelców zaliczamy: Piotra Ścierskiego oraz Józefa Przybylskiego. Dobiegł koniec turnieju. Drużyna starsza zakończyła turniej na 3 miejscu, zaś drużyna młodsza na pierwszym.

Wszyscy ministranci dobrze się bawili i cieszyli, że mogli uczestniczyć w tak dobrze zorganizowanym turnieju.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione