nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 18.09.2012 23:00

Źle ulokowane uczucie

Jestem jedną z najlepszych uczennic w klasie. Niestety, zauroczyłam się w najgorszym uczniu, do tego drugorocznym! To źle ulokowane uczucie nie chce przejść. On na mnie nawet nie spojrzy, pewnie uważa za kujona. On się nie uczy, jest wulgarny, odzywa się chamsko do nauczycieli. No i co ja mam robić, jak mu powiedzieć, że się w nim zakochałam? 13-latka

Nic z tym nie rób. Absolutnie nie wyznawaj chłopakowi uczucia! Dopiero byś sobie narobiła przykrości, gdyż bardzo możliwe, że zostałabyś fatalnie potraktowana. Jesteś tak młodziutka, że to zauroczenie to po prostu pierwsze drgnienia serca, które wybrało chłopaka tak innego od Ciebie. Masz wrażenie, że on jest silny psychicznie, niezależny, bo lekceważy naukę, dlatego Cię do niego ciągnie. Serce swoje, a rozsądek swoje! Powiedz sercu, że będziesz sobie tego chłopaka obserwowała, ale z daleka i w tajemnicy. Jednocześnie zacznij się przyglądać innym kolegom. Wielu z nich wyrośnie na bardzo wartościowych chłopaków. Dziewczyny często kochają się grupowo w jakimś chłopaku. Ot, uznają, że któryś jest przystojny i wszystkie o nim rozmawiają. Ale na tym koniec.
.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: 21.06.2018
  łączna liczba komentarzy: 93
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26