nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018

Piotr Sacha

dodane 17.09.2012 13:48

Franek szybszy niż druk

Tomasz Frankowski w ostatniej kolejce strzelił 163. bramkę w ekstraklasie. I zrobił psikusa „Małemu Gościowi”.

Napastnikowi Jagiellonii gratulujemy! Choć tą jedną bramką „Franek” zrobił „Małemu Gościowi” psikusa. W naszym najnowszym, październikowym numerze Tomasz Frankowski opowiada o swoim najważniejszym golu, wspomina, jak w dzieciństwie ogrywał kolegów na podwórku… Zresztą, przeczytajcie koniecznie ten wywiad… Numer poszedł do druku niedługo przed meczem Polonii z Jagiellonią. Dlatego napisaliśmy o 162 golach. „Franek Łowca Bramek” nie złowił gola od kwietnia. Wreszcie się udało. I to w takim momencie, gdy wywiad z nim się drukował.

Może to jest sposób. Jeśli więc jakiś polski napastnik nie strzelił od miesięcy do siatki, zapraszamy na nasze łamy. Wywiad dla „Małego Gościa” może przełamać jego niemoc strzelecką. Polecamy się na przyszłość! :) 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  ŁukaszKolada
  ostatnia aktywność: Dziś 02:15
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26