nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 12.09.2012 23:35

Optymistyczne podejście

W gimnazjum koleżanki były dla mnie bardzo niemiłe, sporo wycierpiałam. Stałam się nieufna, rzadko gdziekolwiek wychodziłam, przerwy spędzałam samotnie. Pod koniec III klasy sytuacja się poprawiła. Postanowiłam sobie stanowczo, że w liceum będę odważniejsza, że pójdę na pierwsza spotkanie klas pierwszych, że będę zaczynała rozmowy z koleżankami. Tamten zły czas uważam za zamknięty. Licealistka

Bardzo mi się podoba, że powoli się otwierasz na ludzi. W życiu warto ryzykować w różnych sprawach- oczywiście w granicach rozsądku. Tylko wtedy ma się szansę na ciekawe przeżycia. Można się zamknąć w domu jak w twierdzy i unikać ludzi, by nikt nas nie skrzywdził, ale wtedy nie poznamy też pozytywnych odczuć.
Dlatego ryzykuj, idź na spotkanie, które jest ciekawą tradycją w nowej szkole. Nawet jeśli nie będzie idealnie, to od Twojego dobrego humoru wiele zależy. Na takie imprezy zawsze warto iść z nastawieniem, że będzie dobrze.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10