nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 03.09.2012 21:46

Bez chęci do życia

Szkoła dopiero się zaczęła, trwają spotkania, imprezy, nauczyciele straszą nauką, wszyscy pełni zapału, a ja nie mam siły, nie mam chęci do życia. 16-latka

Nie chce Ci się żyć? Zastanawiam się, jak Ci odpowiedzieć, jakie daćargumenty. Nie napisałaś, czy nie chce Ci się żyć z lenistwa, czy też zgubiłaś sens życia, czy stało się coś strasznego. Podejdź do okna, spojrzyj na drzewa, na niebo i pomyśl, że świat to nie tylko Twoje sprawy. Że chociaż teraz jest Ci z jakiegoś powodu źle, to możesz być pewna, że za tydzień może będziesz skakała z radości. Twoje życie jest w Twoich rękach. Jeśli będziesz się rozglądała dokoła radosnymi oczyma, jeśli będziesz pełna życzliwości i serdeczności, to nagle zmienisz zdanie. Gdy nawiążesz kontakt z Panem Bogiem, gdy Go odkryjesz w przyrodzie, w ludziach, to obudzi się w Tobie entuzjazm. Entuzjasta jest na szczycie świata, a smutas i ponurak znajduje się ciągle w ciemnej dolinie. Jeśli chcesz dokładnej rady, to wyjaśnij mi, dlaczego masz takie odczucie.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: 21.06.2018
  łączna liczba komentarzy: 93
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26