nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024

Gabriela Szulik

dodane 22.08.2012 06:47

Detektywistyczna gra miejska

Trwa wyjątkowa gra miejska zorganizowana w sześciu największych miastach w Polsce. Grano już w Warszawie i Gdańsku.

Uczestnicy gry rozwiązują detektywistyczne zagadki. Biorą udział w testach sprawnościowych i intelektualnych. W lipcowych grach w Warszawie i Gdańsku były to: testy IQ, zjazd na linie połączony z rzutem kulą do celu, przeszkolenie ze sportów walki i samoobrony, pokonanie trasy na ściance wspinaczkowej, test prędkości podczas gry we frisbee, zadanie na zaufanie w grupie i zadania związane z fotografią (zdjęcie podwodne, zdjęcie szpiegowskie, fotografia studyjna).

Każde nowe miasto to nowe wyzwania, przeszkody, nowe wrażenia.

Uczestnicy gry uczestniczą też w krótkich szkoleniach z wykorzystania aparatu fotograficznego. Prowadzą je specjaliści Olympusa. Podczas gry miejskiej można zbierać materiał do fotoreportażu, który stanie do konkursu o najlepszą serię zdjęć. Nagrodą jest oczywiście aparat Olympus TG-620.

Gra miejska jest przeznaczona dla osób dociekliwych, aktywnych zarówno umysłowo, jak i fizycznie. Ceniących dobrą i ambitną zabawę.

Kolejne edycje odbędą się w: Poznaniu (1 września), Łodzi (8 września), Wrocławiu (22 września) i w Krakowie (29 września).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..