nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 01.08.2012 22:18

Jestem w rozpaczy

Zakochałam się, ale on tego nie widzi. Jestem w rozpaczy, tęsknię za nim, marzę o nim. W nerwach pokłóciłam się z koleżankami, mam ochotę zerwać kontakt z wszystkimi. Chłopak nieosiągalny, przyjaciółka się obraziła. Chyba się zabiję, nie widzę innego wyjścia. Gimnazjalistka

Nie myśl nawet o zabijaniu się. To największa głupota i największy grzech. Nawet gdy jest nam bardzo ciężko, nawet tragicznie, to nie mamy prawa nawet myśleć o tym, by zakończyć swoje życie. Życie każdego człowieka jest wielkim prezentem Pana Boga i nie my decydujemy o tym, kiedy nadchodzi koniec. Wiem, że się męczysz, że tęsknisz, że jesteś zakochana. Zaplanuj sobie mądre spędzanie czasu. Bądź ciągle zajęta, wtedy czas szybciej płynie. Bardzo dbaj o swój wygląd, o swoją inteligencję, czytaj sporo książek dla nastolatek, zaplanuj sobie dużo ruchu. Nie mów chłopakowi o tym, że się zakochałaś. Ale możesz kombinować, by go nawet w czasie wakacji niby przypadkiem spotkać. Wtedy zagadnij do niego, pytaj, jak mijają wakacje. Pomagaj w domu, czytaj, dbaj o ruch A z innymi pogódź się , jeśli to możliwe. Spróbuj z kilkoma mądrymi koleżankami pogadać, niech Ci pomogą w pogodzeniu się z innymi.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10