nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 25.07.2012 22:28

Jakiej jestem orientacji?

Gdy chodzę ulicami miasta, to nieraz przyglądam się ładnym dziewczynom. No i nagle taka myśl, czy ja jestem innej orientacji? W dodatku nigdy nie miałam chłopaka, chociaż kilku mi się podobało. Gimnazjalistka

Wszystkie normalne kobiety obserwują siebie i oceniają. Zachwycają się lub krytykują. Nawet mówi się, że kobieta dba o siebie i ładnie ubiera ze względu na koleżanki. Bo to właśnie koleżanki zauważą każdy drobiazg, docenią zabiegi kosmetyczne, fryzurę, strój. Z tego wniosek, że nie masz problemów z orientacją. Zapewniam Cię  też, że większość Twoich rówieśniczek nie miała jeszcze chłopaka. To normalne. Ludzie żyją coraz dłużej, coraz później dobierają w poważne pary, później zakładają rodziny. Uważam, że Twoje obawy są kompletnie bezzasadne,. Nie martw się, obserwuj dalej interesujące dziewczyny, przystojnych chłopaków, bo to zupełnie naturalne.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.p

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10