nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 21.07.2012 21:55

Brak wzajemności

Wyznałem miłość koleżance z klasy. Jednak ona zaproponowała przyjaźń, bo kocha innego. Powiedziała, że nie przeszkadza jej, kiedy piszę do niej na czacie. Jednak ona zawsze znika po paru minutach, tłumacząc się na różne sposoby. Czuję się odrzucony. Chcę się zabić, ale nie mam odwagi. 13-latek

Koleżanka jest uczciwa i delikatna. Powiedziała prawdę, zaproponowała przyjaźń, nawet przez chwilę rozmawia. Ciesz się, że trafiłeś na kulturalną osobę. Natomiast zdecydowanie wybij sobie z głowy myśli samobójcze! Zapewniam Cię, że każdy człowiek przeżył jedno lub więcej odrzuceń w sprawach sercowych. To należy do życia. Dwie osoby, które są sobie przeznaczone muszą się dosyć długo szukać. To trwa czasami kilka lat i w tym czasie przeżywa się brak wzajemności. Co by się działo, gdyby pierwsze zauroczenia były od razu uczuciami na zawsze. Przecież ludzie teraz bardzo późno stają się samodzielni. Nie zamęczaj tej koleżanki, ciesz się, że możesz się uważać za jej przyjaciela, że Cię nie wyśmiała, nie była złośliwa. Rozejrzyj się uważnie po klasie, po szkole. Może jakaś dziewczyna ukrywa to, że się w Tobie kocha i też jej smutno, ciężko i źle? Dorastanie to bardzo trudny czas, ale z poczuciem humoru da się go przeżyć. Dziewczyny szukają chłopaków silnych psychicznie. Natychmiast odrzuć rozpaczliwe myśli. Silny psychicznie chłopak przyjmuje w miarę spokojnie odrzucenie i myśli mniej więcej tak: "no cóż, nie udało się, trudno. Widocznie inna dziewczyna jest mi przeznaczona." Bądź energiczny, w miarę pewny siebie, miej swoje zdanie, zasady, a dziewczyny szybko to dostrzegą.
 

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

                                             

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10