nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 18.07.2012 11:29

Wakacyjne zauroczenie

Na rekolekcjach poznałam fantastycznego kolegę. 2 tygodnie minęły tak szybko. Nie padły między nami wyznania ani zapewnienia o uczuciu, ale jestem pewna, że on czuł podobnie jak ja. Po powrocie zaczęliśmy do siebie pisać. Zastanawiam się, czy chodzenie na tak dużą odległość na sens. 14-latka

Ja bym z tego zrobiła po prostu wspaniałą znajomość. Bo dla rozwoju uczucia człowiek potrzebuje spotkań, rozmów, bezpośrednich kontaktów. Atmosfera wakacji, pięknego przeżycia rekolekcji sprzyja fascynacjom i zauroczeniom. Jesteście jednak bardzo młodzi, w swoich miejscowościach poznacie ciekawe osoby, przed Wami jeszcze wiele zauroczeń. Oczywiście są wyjątki i wakacyjna znajomość przeradza się w uczucie, ale bardzo, bardzo rzadko. Ja bym na to nie liczyła. To jest moje zdanie, decyzję podejmujesz samodzielnie. Nie ma nic piękniejszego niż wspólne spacery, spotkania, rozmowy, wzajemne poznawanie się w codzienności itd. Człowiek bardzo dużo traci jeśli z tego rezygnuje. Gdybyście się jednak zdecydowali na chodzenie, to umówcie się na pełną szczerość, nie składajcie pustych obietnic.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

                                               


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10