nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 16.05.2012 16:01

Budujemy studnię

Parafia NMP Matki Kościoła w Kielcach-Dąbrowie

Drogi Mały Gościu Niedzielny!

Jesteśmy dziećmi i młodzieżą, którzy zbierają się na nabożeństwach majowych. Nasza parafia liczy ok. 1900 osób. Przystąpiliśmy do akcji zbiórki pieniędzy na studnie w Nigerii i z chęcią bierzemy w niej udział. Postanowiliśmy sobie, że nie ważne ile damy, ważne, że zbieramy. Jak na razie uzbieraliśmy 347 złotych. I nadal będziemy zbierać pieniądze na studnie. Pozdrawiamy wszystkich, którzy włączyli się w tę akcje i modlimy się wzajemnie za siebie.


Dzieci, młodzież i niektórzy starsi z Parafii NMP Matki Kościoła w Kielcach - Dąbrowie

 

Drugi list:

Drogi „Mały Gościu Niedzielny”,

Cieszymy się bardzo, że przez cały miesiąc maj uczęszczaliśmy na nabożeństwa majowe wraz z naszymi rodzicami i babciami z parafii Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła w Kielcach-Dąbrowie.

Włączyliśmy się w akcję zbierania ptaszków dla Matki Bożej. Wzięliśmy również udział w zbiórce pieniędzy na budowę studni w Nigerii, w mieście Bomadi.

Możliwość pomocy dała nam dużo radości i szczęścia. W czasie zbiórki udało nam się zgromadzić 1192,50 zł, które prześlemy na konto „Małego Gościa Niedzielnego”.

Serdecznie pozdrawiamy, obiecujemy modlitwę i czekamy na następne akcje.

Dzieci, młodzież oraz starsi z parafii Matki Boskiej.


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10