nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 15.05.2012 22:15

Nerwowy tata

Mój tata jest bardzo nerwowy, wraca z pracy często bardzo zły. Czuję, że go drażnię, mówi, że jestem głupia. powoli myślę, że jestem do niczego. Jest mi z tym tak smutno i coraz gorzej. Powoli przyznaję tacie rację, czuję się beznadziejna. 13 latka

Zapewniam Cię, że Twój tata bardzo Cię kocha. Niestety, wielu mężczyzn nie potrafi swoim dzieciom pokazać dobrych uczuć. Może rodzice Twojego taty byli dla niego surowi i Tata myśli, że tak jest najlepiej, jeśli się ten wzór podtrzymuje. Tata jest nerwowy, bo ma taką naturę, bo widocznie są jakieś sprawy, z którymi sobie nie radzi. Kiedy osoba dorosła krzyczy, to znaczy, że sobie z czymś nie radzi i ma jakiś poważny kłopot. Bardzo, bardzo Cię proszę, byś szybko odrzuciła myśl, że jesteś do niczego. Każdy człowiek jest bardzo wartościowy. Ty też. Dlatego gdy tata będzie miał kiedyś dobry humor, to powiedz mu, że bardzo potrzebujesz jego wsparcia, a trochę mniej krytyki. Jeśli się jednak boisz tak powiedzieć, to uwierz, że tacie bardzo na Tobie zależy, ale wybrał niewłaściwą metodę. Uwierz w siebie, nie martw się tym, co Tata mówi, bo Tata wcale tak źle nie myśli. Powiedz mamie, jak bardzo Cię martwią ostre słowa taty.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł
 • Ewa
  18.08.2012 15:17
  Pani Izo, no ja się z tym nie zgadzam,że ojciec w taki sposób kocha swoje dziecko.
  Ja mam taką samą sytuację, bo ojciec też mnie wyzywa m.in. od ślepaków jeb .....
  itp. epitetami.
  Może dobrze, że nie ma własnych dzieci, bo jeśli miałabym tak się do nich odzywać to ...

  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10