nasze media Najnowszy numer MGN 12/2018

Barbara Bielesz

dodane 14.05.2012 15:56

Budujemy studnię

Sklep w Koniakowie

Witam serdecznie.
Od 1 maja prowadzimy akcję w sklepie w Koniakowie. "Koniaków buduje studnię w Nigerii".
Przeliczyć pieniążków niestety nie możemy, bo nasza skarbonka będzie otworzona dopiero po zakończeniu akcji. W załącznikach przesyłam zdjęcia na których widać zawartość skarbonki.
Oprócz wrzucanych datków, namawiamy klientów i znajomych, aby zbierali puszki po napojach oraz złom, który później sprzedamy, a uzyskane pieniądze wrzucimy do skarbonki.
Myślę, że do końca maja kwota jeszcze się zwiększy.

Z poważaniem Barbara Bielesz
właściciel sklepu

Drugi list

Witam serdecznie!
Wczoraj wieczorem przeliczyliśmy pieniądze zebrane do naszej skarbonki w sklepie w Koniakowie. Cieszymy się bardzo, ponieważ udało nam się uzbierać 6000 zł. W załączniku przesyłam dowód wpłaty na konto Fundacji. W imieniu mieszkańców Nigerii dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy w różnoraki sposbób przyczynili się do zebrania takiej kwoty. Pozdrowienia dla Redakcji Gościa Niedzielnego oraz wszystkich , który brali udział w akcji "Budujemy studnię w Nigerii"

 

 
 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 20.11.2018
  łączna liczba komentarzy: 19
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 5
  katolikwojownik