nasze media Najnowszy numer MGN 01/2019
dodane 13.05.2012 20:09

Brak delikatności

Koleżanki z klasy są bardzo miłe, ale brakuje im wyczucia. Jestem od nich sporo niższa i do tego bardzo szczupła. Podczas takich zwyczajnych rozmów dziewczyny robią uwagi na temat czyjegoś niskiego wzrostu czy niedowagi. Jest mi przykro, nie wiem, jak reagować, bo z drugiej strony to sympatyczne dziewczyny. Gimnazjalistka

Koleżanki tak Cię akceptują, że Twój wzrost i waga nie są dla nich żadnym problemem, uważają, że tak jest dobrze. Jeśli jednak jesteś na tym punkcie przewrażliwiona, to pogodnym głosem, trochę żartobliwie wołaj coś w stylu: "hej, koleżanki, nie poruszajcie przy mnie tego tematu. Każdy jest na jakimś punkcie przewrażliwiony, a wzrost i waga to moje problemy.” Jestem przekonana, że koleżanki nie zdają sobie sprawy z tego, że mówią coś, co sprawa Ci przykrość.  To nie jest zamierzone i z pewnością nad tym zapanują.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 15.12.2018
  łączna liczba komentarzy: 22
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 5
  katolikwojownik