nasze media Najnowszy numer MGN 10/2022
dodane 08.05.2012 11:56

Budujemy studnie

Parafia Wniebowzięcia NMP w Ludźmierzu

Budujemy studnie   Szczęść Boże!!!
Skalne Podhale wielokrotnie doświadcza suszy, bo gdy długo nie padają deszcze wysychają nawet najgłębsze studnie. Rozumieją więc problem dzieci góralskie i chętnie włączają się w akcję: budujemy studnię dla mieszkańców Bomadi w Nigerii.
Grosz do grosza w pierwszym tygodniu uzbierało się 715 złotych. Studnię pomagają także budować ludźmierscy pielgrzymi licznie nawiedzający Sanktuarium Gaździny Podhala. To także nasze przygotowanie na nawiedzenie Jezusa Miłosiernego i obchody 50 rocznicy koronacji Matki Bożej Ludźmierskiej. Dalej będziemy składać grosiki, aby nikomu nie zabrakło wody do picia, ani do mycia.
Dołączamy zdjęcia (nie widać groszy bo zostały przekazane do liczenia)

Z chrześcijańskim pozdrowieniem
ks. Kazimierz i s. M. Danuta od Jezusa Dobrego Pasterza

Drugi list:

Pięknie pozdrawiamy z Podhala od Matki Bożej Ludźmierskiej. Bardzo się cieszymy, że przybywa grosza na budowę studni. Cieszymy się, że przybywa ludzi o wrażliwym sercu. Niech Was Pan błogosławi a Gaździna Ludźmierska- Królowa Podhala ma w swojej opiece. Kolejny tydzień w naszej parafii przynosi 1.438,5 zł.

Szczęść Boże ks. Kazimierz
 
Trzeci list:

Pozdrawiam i przesyłam maleńkie sprostowanie kwoty zebranej na studnię: za I tydzień 715 zł a za II tydzień 1438 zł 50 groszy co daje sumę na dzień dzisiejszy 2153 zł i 50 groszy. Pozdrawiaj wszyscy, którzy składają grosz na studnię.

ks. Kazimierz

Czwarty list:

Pozdrawiamy z pięknego Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu. W dniu dzisiejszym tj. 11.06 będziemy przeżywać Nawiedzenie Obrazu "Jezu Ufam Tobie" oraz Relikwii św. S. Faustyny i bł. Jana Pawła II. Naszą modlitwą ogarniamy całą Redakcję Małego i Dużego Gościa Niedzielnego, Wasze rodziny oraz drogich czytelników. 
W ramach akcji budujemy studnię w Nigerii  od dzieci, rodziców i pielgrzymów ostatecznie na konto zostało przesłane 3.370 zł.
Zapraszamy do Matki Bożej Ludźmierskiej.
Z braterskim pozdrowieniem ks. Kazimierz

 

 

Budujemy studnie   Budujemy studnie  
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione