nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018
dodane 06.05.2012 22:09

Niedojrzały chłopak

Chodziłam przez pewien czas z synem naszej nauczycielki, potem z nim zerwałam. Zaczęły się kłopoty, bo chłopak się mści, wymyśla na mnie donosy. Niestety, nauczycielki bardzo go lubią, ufają bezkrytycznie. A ja zostałam przy całej klasie upokorzona. Czuję, że to nie koniec jego zemsty. 13-latka

Współczuję, że masz taką sytuację. Z opisu wynika, że on jest bardzo rozpieszczony i chyba jeszcze dziecinny. Spróbuj znaleźć moment, że da się z nim pogadać i powiedz mu, by zachowywał się wreszcie jak facet, a nie jak rozhisteryzowana  nastolatka. Zanim ludzie dobiorą się w pary, to zaczynają ze sobą chodzić i się rozstają. Trzeba umieć znosić porażki, można się po rozstaniu kolegować, normalnie rozmawiać. Przecież to się zdarzy jeszcze wiele razy w życiu.  Jeśli jesteście teraz  6 klasie, to wnet się rozstaniecie i w nowej szkole jego sytuacja bardzo się zmieni. Chyba, że już jesteście w gimnazjum, to gorzej. Ale tak czy tak chłopak wreszcie dojrzeje zacznie zachowywać się jak facet, a nie jak dzieciak. Tego mu życz i trzymaj się od niego jak najdalej.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek