nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018

Mateusz Migas - lektor SLO Przemków

dodane 02.04.2012 12:41

Rekolekcje - takie "łał"

Na rekolekcjach, a zwłaszcza na rekolekcjach w Paradyżu, możemy przeżyć takie "łał". Tylko to od Nas zależy, czy naprawdę tego chcemy.

Rekolekcje to niezwykły czas, w którym możemy się wyciszyć, odizolować od naszego codziennego monotonnego życia.
Na rekolekcjach, a zwłaszcza na rekolekcjach w Paradyżu, możemy przeżyć takie "łał", tylko to od Nas zależy, czy naprawdę tego chcemy, czy naprawdę chcemy dopuścić Jezusa do
naszego serca.

Wielu z Nas powiedziało by:
- Po co mi Jezus ? Skoro bez Niego świetnie sobie radzę ? Tak nam się tylko wydaje, a to tylko i wyłącznie dzięki Niemu mamy życie, to On pozwala nam wstawać każdego dnia. Jezus jest przy Tobie nawet teraz, gdy to wszystko czytasz.
Jezus nigdy Cie nie opuszcza pomimo Twoich grzechów. On ciągle podaje Ci dłoń, oferuje Ci pomoc i tylko od Ciebie zależy, czy przyjmiesz tą pomoc. Takiego sposobu rozumowania możemy się
nauczyć na ów rekolekcjach.

Budujmy nasza wiarę na silnych fundamentach.

A oto zdjęcia z rekolekcji, w jakich uczestniczą ministranci z Przemkowa:

            

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek