nasze media Najnowszy numer MGN 12/2022

Madzia Buczek

|

MGN 12/2010

dodane 24.02.2012 11:58

Podwórkowe Koła Różańcowe

Pozdrawiam z Torunia i życzę wszystkim Czytelnikom „Małego Gościa” błogosławionego Adwentu – mówi Madzia w rozmowie telefonicznej. – Najważniejsze jest uczestnictwo w Roratach – dodaje. – Ale nie zapominajcie też o modlitwie różańcowej, o swoich postanowieniach i dobrych uczynkach.

 

Madzia Buczek bierze udział w wykładach i ćwiczeniach na rozpoczętych właśnie studiach magisterskich, ale zawsze znajduje czas dla „Małego Gościa”. – Pod koniec października byłam na ciekawym spotkaniu w Bochum w Niemczech – opowiada. – Większość dzieci, które przyjechały do Polskiej Misji Katolickiej, nie tylko mieszka w Niemczech, ale tam też się urodziły. 
 
Przyjechała grupa z Essen i z Duisburga, gdzie powstało nowe koło różańcowe liczące około 30 osób. – Na spotkaniu była też obecna młodzież – cieszy się Madzia. – Opowiadali, że dopiero teraz, jako nastolatki, w pełni doceniają moc Różańca, i twierdzą, że ta modlitwa pozwala im trwać przy Bogu i przeciwstawiać się złu – dodaje. Młodsze dzieci zasypywały Madzię pytaniami dotyczącymi przede wszystkim różnych szczegółów jej życia.
 
Regionalne spotkanie Podwórkowych Kół Różańcowych:
12 grudnia Nowy Targ parafia św. Jadwigi Królowej
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione