nasze media Najnowszy numer MGN 12/2022

Teresa Sosenko

dodane 16.02.2012 14:12

Ferie misyjne w Kraśniku

W minionym tygodniu odbyły się w Parafii Św. Józefa w Kraśniku Ferie Misyjne ze Św. Józefem. W feriach uczestniczyło od 30-tu do 60-ciu dzieci.Co dzień inne atrakcje czekały na dzieci.

Były też odwiedziny gości min. Ojcowie Biali z Lublina wraz z o. Otto oraz s. Teresa ze Zgromadzenia Zakonnego Sióstr Franciszkanek, Misjonarek Maryji. W trakcie ferii były zajęcia plastyczne, integracyjne i muzyczne. Pod koniec dnia zawsze była wyświetlana bajka misyjna, żeby wprowadzić dzieci w  świat misji. Była też szkoła tańca i szkoła śpiewu.


Najbardziej podobał sie wyjazd na narty do Batorza połaczony z nauką jazdy na nartach. Później wspólne ognisko i ciepłe kiełbaski. Pod koniec ferii odbył sie bal misyjny na którym wszyscy świetnie się bawili.


Wszystkim, którzy przyczynili się do prowadzenia ferii a więc księżom, katechetom.wolontariuszom i gościom zostały przekazane podziękowania i dyplomy na specjalnej mszy świętej.

Ferie misyjne w Kraśniku   Ferie misyjne w Kraśniku   Ferie misyjne w Kraśniku   Ferie misyjne w Kraśniku   Ferie misyjne w Kraśniku  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione