nasze media Najnowszy numer MGN 01/2019
dodane 09.02.2012 20:44

Nic na siłę

Nagle poczułem, że dziewczyna, z którą łączy mnie przyjaźń jest dla mnie kimś więcej niż przyjaciółką. Nie mam odwagi jej o tym powiedzieć. Myślę, czy może o tym jej napisać, może coś innego wykombinować, ale nie wiem co. Gimnazjalista

Jeśli jeszcze nie czujesz się na tyle odważny, by to pytanie zadać i znieść porażkę, to lepiej nie zaczynaj. Kto już wchodzi w trudne sprawy uczuć, musi mieć odwagę. Dlatego jeśli chcesz jej zapytać, to nic na piśmie, tylko i wyłącznie w cztery oczy. Takich spraw nie załatwia się przez Internet lub komórkę., Absolutnie nie! Nie kombinuj, bo w tych sprawach potrzebna jest szczerość. Jeśli się przyjaźnicie, to bardzo dobrze. Możesz pewnego dnia będzie okazja powiedzieć jej nagle poważnie, że bardzo ją lubisz i marzysz, by kiedyś Wasza przyjaźń przerodziła się w coś więcej. Zapytaj, czy są na to szanse. Dopóki nie będziesz gotowy na zadanie tego pytania, to niczego nie kombinuj, tylko ciesz się przyjaźnią. Nie zdziwiłabym się, jeśli i ona czuje to samo.  Pośpiech jest tu jednak złym doradcą, bo wszystko w życiu ma swój czas. Nadejdzie czas odwagi i pytania o wzajemność.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 15.12.2018
  łączna liczba komentarzy: 22
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 5
  katolikwojownik