nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 02.02.2012 19:01

Niski wzrost

Jestem najniższa w klasie i przez to koleżanki uważają mnie za gorszą, mają przede mną tajemnice, czasami dokuczają. Jest mi z tego powodu bardzo przykro. Koledzy też nieraz mówią na mnie "mała". 13-latka

Zapewniam Cię, że były, są i będą dziewczyny bardzo niskie, które nic sobie z tego nie robią i dlatego nikt im nie dokucza z tego powodu. Mało tego, ja nawet myślę, że te niskie mają lepiej i łatwiej niż za wysokie. Bo niskie mogą później nosić obcasy, bo chłopcy lubią niskie dziewczyny, gdyż czują sie przy nich bardzo męscy. Wiele niskich dziewczyn lubi podkreślać to, że są niskie, małe. Skoro masz 13 lat, to jeszcze może urośniesz. Pogadaj z mamą, ciociami, babcią. Dowiedz się, kiedy one urosły. Pewna dziewczyna do 15 roku życia wcale nie należała do najwyższych. A jedna z jej bliskich koleżanek była najmniejsza w klasie. Trochę jej dokuczały. Teraz, gdy są dorosłe, to okazało się, że niektóre już nie urosły po 15 roku życia, a ta najmniejsza bardzo urosła w liceum i jest dosyć wysoka. To jest sprawa genów, to sie często dziedziczy. Dlatego dowiedz sie, jak było w rodzinie. Wniosek- ciesz się swoim wzrostem, uznaj, że to zaleta, a nie wada. Inni przejmą takie podejście.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10