nasze media Najnowszy numer MGN 10/2022

MGN 02/2009

dodane 19.01.2012 09:24

Małogościowe Roraty „Piszę do Ciebie”

Zaczęła babcia
Bardzo lubię czytać różne ciekawe rzeczy w „Małym Gościu”. Najbardziej lubię działy: Przyroda, Kawał dobrej roboty, Mózgołamacz i Darmowe Korepetycje. Moja przygoda z „Małym Gościem” zaczęła się od dnia, w którym babcia kupiła mi zeszłoroczny październikowy numer. Odtąd mam każdy numer.

Cieszę się, że teraz jest w nim więcej stron, bo można się więcej dowiedzieć. Serdecznie pozdrawiam i czekam z radością na następny numer!
Natalia Kubicius z Cieszyna

Stały (Mały) Gość
Jestem matką dwójki dzieci. Mieszkam w Rydułtowach. „Mały Gość” jest u nas w domu stale. Bardzo podoba się nam zmiana i jego nowa oprawa. Dołączam zdjęcie z naszych Rorat. Rydułtowy   Rydułtowy
Chciałabym zrobić niespodziankę naszym milusińskim, którzy na 6.45 przychodzili do kościoła i uczyli się chodzić śladami św. Pawła. Codziennie rozdawaliśmy ok. 370 obrazków a samych dzieci z lampionami było ok. 150. 
Ewelina Bobrzyk z Rydułtów

Za św. Pawłem
Zakończyły się nasze Roraty ze św. Pawłem „Piszę do Ciebie”. Codziennie o godz.6.30 ok. stu dzieci i wielu dorosłych przygotowywało się do Bożego Narodzenia.

Ostróda   Ostróda
Wędrowali ze św. Pawłem po mapie jego podróży i na kartach Pisma św., wykonywali zadania małogościowe i te, które zadawał ks. proboszcz. Roraty dały nam wiele radości, wiedzy i przygotowały nas do Świąt. Dziękujemy. 
Pozdrawiam serdecznie Ula Cerkowniak, katechetka w Ostródzie

Nysa   Nysa
Jablunkov (Czechy)   Jablunkov (Czechy)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione