Małogościowe Roraty „Piszę do Ciebie”

MGN 02/2009

publikacja 19.01.2012 09:24

Zaczęła babcia
Bardzo lubię czytać różne ciekawe rzeczy w „Małym Gościu”. Najbardziej lubię działy: Przyroda, Kawał dobrej roboty, Mózgołamacz i Darmowe Korepetycje. Moja przygoda z „Małym Gościem” zaczęła się od dnia, w którym babcia kupiła mi zeszłoroczny październikowy numer. Odtąd mam każdy numer.

Cieszę się, że teraz jest w nim więcej stron, bo można się więcej dowiedzieć. Serdecznie pozdrawiam i czekam z radością na następny numer!
Natalia Kubicius z Cieszyna

Stały (Mały) Gość
Jestem matką dwójki dzieci. Mieszkam w Rydułtowach. „Mały Gość” jest u nas w domu stale. Bardzo podoba się nam zmiana i jego nowa oprawa. Dołączam zdjęcie z naszych Rorat. Rydułtowy   Rydułtowy
Chciałabym zrobić niespodziankę naszym milusińskim, którzy na 6.45 przychodzili do kościoła i uczyli się chodzić śladami św. Pawła. Codziennie rozdawaliśmy ok. 370 obrazków a samych dzieci z lampionami było ok. 150. 
Ewelina Bobrzyk z Rydułtów

Za św. Pawłem
Zakończyły się nasze Roraty ze św. Pawłem „Piszę do Ciebie”. Codziennie o godz.6.30 ok. stu dzieci i wielu dorosłych przygotowywało się do Bożego Narodzenia.

Ostróda   Ostróda
Wędrowali ze św. Pawłem po mapie jego podróży i na kartach Pisma św., wykonywali zadania małogościowe i te, które zadawał ks. proboszcz. Roraty dały nam wiele radości, wiedzy i przygotowały nas do Świąt. Dziękujemy. 
Pozdrawiam serdecznie Ula Cerkowniak, katechetka w Ostródzie

Nysa   Nysa
Jablunkov (Czechy)   Jablunkov (Czechy)