nasze media MGN 07/2024
dodane 18.01.2012 15:32

Rajd Grunwaldzki 2012

W najbliższe wakacje postaw na aktywny wypoczynek!

Proponujemy wyprawę pełną przygód, tajemnic, rozwiązywania zagadek oraz spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół. Hi-Tec Rajd Grunwaldzki 2012 to alternatywa dla wszystkich, którzy mają dosyć biernego spędzania wolnego czasu, siedzenia za biurkiem, tego samego schematu kolejnych wycieczek krajoznawczych.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji rajdu będą rzeki, na każdego rajdowicza czeka spływ kajakowy. Ale to nie wszystkie wyzwania - każdy na Rajdzie Grunwaldzkim znajdzie coś dla siebie. Jesteś zapalonym rowerzystą – Trasa III rowerowa Wszystkich Rzek czeka! Lubisz gry fabularne, rycerzy i średniowieczny klimat? Trasa II Środkowej Drwęcy z rycerskim RPG jest właśnie dla ciebie!

Rajd Grunwaldzki 2012   A może bliższe twojemu sercu są siły nadprzyrodzone oraz świat magii i miecza? Chcesz przejść próbę sił wyobraźni? Zapraszamy na Trasę IV Brynicy z RPG fantasy. Jeżeli natomiast tęsknisz za bardzo uzdolnionym, telewizyjnym super agentem - Trasa V Górnego Welu, w konwencji „Mcgyvera”, jest stworzona właśnie dla ciebie! Nie czekaj, może i Tobie uda się z patyków i taśmy zbudować samolot.

Myślisz, że to wszystko? Z pewnością nie! Znajdzie się też coś dla historyków, krajoznawców oraz pasjonatów wyzwań i przygód rodem z opowieści o Panu Samochodziku.

Rajd Grunwaldzki od 3 lat promuje połączenie turystyki aktywnej z turystykę kulturową. Co to oznacza? Uczestnik rajdu odkrywał będzie bogactwa terenu osobiście, wertując w zakamarkach historii i tradycji stając się częścią niesamowitej przygody.

Questing

Globalizacja, standaryzacja, integracja kultur… te słowa stają się coraz modniejsze
a procesy z nimi związane coraz bardziej realne dla każdego z nas.
To właśnie powoduje, iż każdy próbuje chronić swoją „małą ojczyznę”, chronić a może
po prostu poznać. Na nowo odkryć miejsca, do których nie trzeba lecieć samolotem.

Chcesz wiedzieć więcej kliknij tutaj

 

Więcej informacji o Hi-Tec Rajdzie Grunwaldzkim znajdziesz na naszym oficjalnym fan page’u http://www.facebook.com/zhp.rajdgrunwaldzki oraz na stronie internetowej www.rajdgrunwaldzki.zhp.pl.

Zapraszamy!
Wejdź, obserwuj, baw się razem z nami i daj się porwać na Rajd Grunwaldzki 2012!
Ekipa RG12 – czeka już od wczoraj!

Ciekawostka: Grunwaldzkie Lato 2012 to największa impreza harcerskich wakacji
w tym roku. Wyjazd na rajd, odbywający się w dniach 5-9 lipca br., można połączyć ze Zlotem Grunwaldzkim, który odbywa się w terminie 10-15 lipca br., co razem daje 10 dni niezapomnianej zabawy.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..