nasze media Najnowszy numer MGN 10/2021

Listy do Redakcji

|

MGN 12/2009

dodane 20.12.2011 11:36

Listy

Za wstawiennictwem Ludzi Franciszka * Każdy znalazł swój ideał Szczęść Boże! * Chcemy być świętymi

Za wstawiennictwem Ludzi Franciszka
Serdecznie pozdrawiamy całą Redakcję! Oto nasza ekipa podczas tegorocznych nabożeństw różańcowych. Na każdym nabożeństwie poznawaliśmy kolejnych „Ludzi Franciszka”, zbieraliśmy obrazki z ich podobiznami, a także modliliśmy się za ich wstawiennictwem. (...) Pozdrawiamy z modlitwą i przesyłamy zdjęcie zrobione w naszym pięknym, niedawno konsekrowanym kościele!

Listy  

Dzieci z parafii pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Zawiści


Każdy znalazł swój ideał Szczęść Boże!
Pragniemy podziękować redakcji „Małego Gościa” za przygotowanie materiałów duszpasterskich na tegoroczny październik. W naszej parafi i zorganizowaliśmy proponowaną przez Was akcję „Ludzie Franciszka”. Każdego dnia do naszych dwóch świątyń przychodziło średnio ok. 200 dzieci. Prowadziły one codziennie modlitwę różańcową oraz każdego dnia poznawały nową postać żyjącą duchem franciszkańskim. Było to inspirujące, ponieważ spośród tak wielu świętych każdy mógł znaleźć swój ideał do naśladowania. Na koniec nabożeństw październikowych poświęciliśmy „Tauki” dołączone do październikowego „Małego Gościa”. Cieszymy się, że pomysły w Waszym czasopiśmie trafiają w gusta najmłodszych naszych parafian.  Listy  

Ks. Jan Smoła, ks. Zygmunt Trojnar, ks. Stanisław Świder, ks. Krzysztof Bis i pani Janina Przystarz z parafii w Przysietnicy (archidiecezja przemyska)

Chcemy być świętymi
Szanowna Redakcjo, przesyłamy Wam różańcowe pozdrowienia splecione modlitwą różańcową. W naszym zabytkowym  kościele w parafi i św. Jana Apostoła na Harendzie codziennie gromadziliśmy się licznie na czuwaniu z różańcem w rękach. Ślemy Wam zdjęcia i dziękujemy za obrazki przybliżające nam świętych franciszkańskich. Przed nami jeszcze długa droga do świętości... ale wszyscy pragniemy być świętymi. Spod samiuśkich ośnieżonych już Tatr pozdrawiają Wos mali i duzi górale z Harendy.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Kasprowicza w Zakopanem razem z siostrą Natanaelą

« 1 »

TAGI: LISTY

oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione