nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 07.12.2011 21:58

Jak go ośmielić?

Bardzo podoba mi się pewien kolega z równoległej klasy. Widzę i czuję, że on też na mnie zwrócił uwagę. Koleżankom niezbyt się podoba. Jednak ja bardzo bym chciała go poznać, tylko nie wiem, jak to zrobić, bo nie chcę być nachalna. A on chyba też jest trochę nieśmiały. Może do niego napisać? 15-latka

Nie radzę pisać do niego, tylko staraj się go jakoś wzrokiem, spojrzeniem, uśmiechem zachęcić do tego, by zwrócił mocniej na Ciebie uwagę, by zaczął działać. Staraj się tak wędrować po szkole, by jak najczęściej go spotykać. Sprawdź jego podział godzin i niby przypadkiem wciąż bądź w pobliżu. Uśmiechaj się do niego wesoło i promiennie. Wzrokiem go zachęcaj do rozmowy. Może kiedyś będzie jakaś okazja, by do niego zagadać? Zapytać o jakieś zwyczajne, szkolne sprawy. Koleżankom nie musi się podobać. Zauroczenie na tym polega, że widzimy w drugiej osobie coś, czego nikt inny nie dostrzega. A dopiero gdybyście się poznali, sporo pogadali, to okaże się, czy to tylko podobanie, czy też szansa na coś więcej.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: 20.07.2018
  łączna liczba komentarzy: 97
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26