nasze media Najnowszy numer MGN 10/2021

s. Tymoteusza OP

dodane 07.12.2011 08:37

Warszawa - parafia św. Jakuba

Pozdrawiamy roratnio z jakubowej parafii od dużych i małych i załączamy zdjęcia zrobione przez naszą Mamę roratnią panią Kasię:)

MARANA THA:)

Pozdrawiamy adwentowo i roratnio z jakubowej parafii w Warszawie. Już ponad tydzień za nami. Na roraty o brzasku przychodzimy, bądź biegniemy lub jak kto woli lecimy z naszymi Aniołami Stróżami na 6:45. Niektórzy z nas wyglądają rześko, a niektórym się oczy jeszcze kleją, ale podejmujemy trud i wysiłek porannego wstawania i oczekiwania na narodziny Pana Jezusa. Jednak, gdy dochodzimy w procesji do ołtarza już wszyscy jesteśmy pełni energii i z otwartymi uszami i sercami słuchamy Słowa Bożego oraz historii z Pamiętnika papieskiego anioła. Ażeby wiadomości nam nie uleciały to trenujemy nasze głowy Quizem roratnim z wiadomości o życiu papieża. Dzielnie zastanawiamy się co tato poradził Lolkowi, by mógł wstać na roraty: czy radził mu, aby nastawił budzik :) czy zrobił coś innego:) My już wiemy jaki sposób jest najlepszy na poranne wstawanie. A po roratach tradycyjnie czeka na nas śniadanie z pysznymi kanapkami i ciasteczkami i gorącą herbatką, a po nim biegniemy do szkoły.

Pozdrawiamy roratnio z jakubowej parafii od dużych i małych i załączamy zdjęcia zrobione przez naszą Mamę roratnią panią Kasię:)

MALI I DUZI Z PARAFII ŚW. JAKUBA NA WARSZAWSKIEJ OCHOCIE:)

Więcej listów

Warszawa - parafia św. Jakuba   Warszawa - parafia św. Jakuba   Warszawa - parafia św. Jakuba  


Warszawa - parafia św. Jakuba  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione