nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018

s. Tymoteusza OP

dodane 07.12.2011 08:37

Warszawa - parafia św. Jakuba

Pozdrawiamy roratnio z jakubowej parafii od dużych i małych i załączamy zdjęcia zrobione przez naszą Mamę roratnią panią Kasię:)

MARANA THA:)

Pozdrawiamy adwentowo i roratnio z jakubowej parafii w Warszawie. Już ponad tydzień za nami. Na roraty o brzasku przychodzimy, bądź biegniemy lub jak kto woli lecimy z naszymi Aniołami Stróżami na 6:45. Niektórzy z nas wyglądają rześko, a niektórym się oczy jeszcze kleją, ale podejmujemy trud i wysiłek porannego wstawania i oczekiwania na narodziny Pana Jezusa. Jednak, gdy dochodzimy w procesji do ołtarza już wszyscy jesteśmy pełni energii i z otwartymi uszami i sercami słuchamy Słowa Bożego oraz historii z Pamiętnika papieskiego anioła. Ażeby wiadomości nam nie uleciały to trenujemy nasze głowy Quizem roratnim z wiadomości o życiu papieża. Dzielnie zastanawiamy się co tato poradził Lolkowi, by mógł wstać na roraty: czy radził mu, aby nastawił budzik :) czy zrobił coś innego:) My już wiemy jaki sposób jest najlepszy na poranne wstawanie. A po roratach tradycyjnie czeka na nas śniadanie z pysznymi kanapkami i ciasteczkami i gorącą herbatką, a po nim biegniemy do szkoły.

Pozdrawiamy roratnio z jakubowej parafii od dużych i małych i załączamy zdjęcia zrobione przez naszą Mamę roratnią panią Kasię:)

MALI I DUZI Z PARAFII ŚW. JAKUBA NA WARSZAWSKIEJ OCHOCIE:)

Więcej listów

     


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10