nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 01.12.2011 23:26

Podziękowanie

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom czatu. Pytań padło tak wiele, że nie na wszystkie dałam radę odpowiedzieć. Dlatego zapraszam do pisania listów. Bo na czacie miło się ucina pogawędkę. Natomiast swoje żale i problemy lepiej opisać w długim i szczegółowym liście.

Natomiast swoje żale i problemy lepiej opisać w długim i szczegółowym liście. Tylko kłopoty techniczne mogą sprawić, że w ciągu 24 godzin nie będzie odpowiedzi. Każdy list czytam z uwagą, sytuacje na ogół rozumiem. Czasami potrzebna jest dłuższa korespondencja. Proces wpisywania listów na stronę, a potem wybieranie listów do Małego Gościa to proces powolny, związany z redagowaniem stylu, skracaniem tekstu, ukrywaniem imion oraz spraw zbyt osobistych. Poza tym wielu czytelników prosi o dyskrecję i zawsze się do tej prośby stosuję.
Raz jeszcze dziękuję za miłe spotkanie oraz zapraszam do kontaktu mailowego. Iza Paszkowska  

 

                                                                                                                                  

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10