nasze media MGN 07/2024
dodane 05.06.2007 14:22

Wybór liceum

Nie wiem, czy zostać w tej szkole, do której chodziłam, czy też skorzystać z możliwości nauki w jednym z najlepszych liceów w mieście. Wygrałam konkurs, mam wstęp wolny. Ale może tu przyjdzie kiedyś maturzysta, moje marzenie Niepewna

Uważam, że istnienie tego chłopaka nie powinno mieć wpływu na wybór szkoły! W czasach internetu i komórek nie możesz twierdzić, że szkoła to jedyne miejsce, gdzie możecie się spotkać. Jeśli on będzie chciał Cię spotkac, to przez media Cię znajdzie! Gadu to Wasze połączenie, a nie szkoła.
Jeśli chodzi o renomowane szkoły, to w nich ważne jest towarzystwo. Lepiej się uczyć z ludźmi, którzy poważnie traktują obowiązki, mają konkretne plany na przyszłość, starają być odpowiedzialni za swój rozwój.
Czasami nauczyciele nie muszą specjalnie ciężko pracować, bo przychodzi tam młodzież inteligetna, pracowita, ambitna, chętna do współpracy..
Rozważając wybór szkoły, nie bierz "swojego" maturzysty pod uwagę. Bierz pod uwagę własny rozwój! Skoro swoją ciężką pracą zdobyłaś miejsce w renomowanym liceum, to korzystaj z tego.
Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..