nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 24.05.2007 14:28

Zmartwienie z powodu ocen

Mam bardzo dobe oceny. Niestety, z przyrody tylko "4", chociaż się dużo uczę. Bardzo mi smutno z tego powodu i nie wiem, jak to zmienić. Zmartwiona

Twoje oceny sa bardzo dobre. Ciesz się z tego i ceń sobie swoje zdolnośc, bo są one darem Bożym!Musisz się zastanowić, co nauczycielka przyrody ceni najwyżej. Każdy nauczyciel ma swój system pytania, uczenia, sprawdzianów. Widocznie nie do końca rozumiesz, jakie są wymagania z przyrody.
Nie rozumiem, dlaczego jesteś smutna, jeśli masz dobre stopnie. Może któraś z koleżanek, która z przyrody ma 5 podpowie Ci, w czym robisz błąd?
Pamiętaj, że trzeba uważać na lekacjach, zgłaszać się, robić porządnie zadania, a najważniejsze, to rozwijać swoja inteligencję. Aby to uzyskać trzeba czytać książki, gazety, powoli rozwiązywać testy dla szóstoklasistów, oglądać mądre programy, w Internecie wchodzić na takie strony, które Cię czegoś nauczą, wzbogacą.

Podejrzewam, że masz inne powody smutku. Może koleżanki mają same piątki i dokuczają Ci, a może jesteś troszkę zazdrosna? Przemyśl to i może opisz, bo czasami samo pisanie już leczy z problemów. Najważniejsze, to być dobrym, uczciwym człowiekiem, to jest ważniejsze od ocen.Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione